برای ثبت نام در این دوره می توانید از طریق سامانه اقدام نمایید.

دوره های بزرگسالان

امکان يادگيري زبان انگليسي به صورت کاربردي و افزايش اعتماد به نفس زبان آموز نسبت به دانش زباني خود، اصلي ترين هدف آموزشگاه زبان های خارجه پارس در طراحي دوره‌هاي آموزشي است. به منظور ارتقا توانايي‌هاي گفتاري، نوشتاري، شنيداري زبان آموزان، آموزشگاه پارس سیستم آموزشیSecond Edition) American English File) را محور دوره‌هاي بزرگسالان خود قرار داده است.

معرفی سیستم آموزشی: American English File یکی از مؤثرترین شیوه های آموزشی انتشارات آکسفورد است که با تکیه بر روش شناسی ارتباطی که مفیدترین روش آموزش زبان های خارجی است در سال 2014 به چاپ رسیده و از سوی British Council مجری آزمون بین المللی آیلتس به عنوان شیوه آموزشی استاندارد برای کسب مهارت های لازم برای کسب یک نمره‌ی قابل قبول در آزمون معرفی شده است. این متد با محور قرار دادن آموزش زبان در بافت ارتباطی و با برخورداری از یک روش منحصر به فرد در آموزش تلفظ انگلیسی امریکایی هدف اصلی خود را تقویت مهارت گفتاری ( Speaking ) زبان آموزان می داند.

سطوح روش:

این شیوه آموزشی در 6 سطح (از Starter تا Advanced) با فراهم کردن تمرین های تعاملی زبان آموزان را از مبتدی‌ترین سطح تا پیشرفته ترین سطح آموزش می دهد. در تمام سطوح زبان آموزان از منابع متعددی خارج از خود کتاب برخوردارند که از مهمترین آنها می توان به وب سایت مجموعه اشاره کرد که گنجینه ای از تمرین های جذاب برای زبان آموزان و معلمان این شیوه محسوب می شود. کتاب کار، سی دی و دی وی دی های این کتاب همه در راستای تمرین بیشتر مهارتها در اختیار زبان آموزان قرار دارند.

شیوه آموزشی American English File با بهره گیری از طرح درسی جامع به طور یکسان به تمامی مهارتها می پردازد و با برخورداری از بانک گرامر و واژگان زبان آموزان را از خرید کتابها و منابع متعدد که گاهی مورد مطالعه هم قرار نمی گیرند بی نیاز می کند. ویدیو های کاربردی و جذاب، آهنگ های به روز، اصطلاحات جالب و کاربردی روزمره، و صفحه آرایی زیبای کتاب همه و همه از نقاط قوت این متد محسوب می شود. شایان ذکر است که لینکهای مطالعه ی کتاب American English File فرصتی فوق العاده برای تکمیل دانش زبان آموزان محسوب می شود. زبان آموزان پس از گذراندن 6 کتاب فایل از مبتدی تا پیشرفته مطمئن خواهند بود که مهارتهای زبانی لازم را برای شرکت در آزمونهای بین المللی پیشرفته مثل TOEFL یا IELTS را دارا هستند و تنها با گذراندن یک دوره ی کوتاه مدت آموزش مهارتهای IELTS نمره ی قابل قبولی را کسب خواهند کرد.

American English File در آموزشگاه زبانهای خارجه پارس با توجه به نياز‌ها و محدوديت‌هاي زبان آموزان، برنامه های زماني زیر براي پذيرش زبان آموزان طراحي شده است.

محتویات روش:

این شیوه آموزشی در هر درس قسمت های خاصی را به چهار مهارت اصلی( speaking, listening, reading, writing) اختصاص می دهد. در کنار این چهار مهارت به آموزش گرامر و واژگان نیز پرداخته می شود. زبان آموزان پس از فراگیری هر نکته‌ی گرامری به بخش خاصی از کتاب ارجاع داده می شوند که در حکم بانک تمرین های آن نکته‌ی دستوری است. در کنار این برای هر موضوع مورد بحث در هر فایل که از موضوعات جذاب و به روز انتخاب شده اند بانک ویژه ای برای واژگان در نظر گرفته شده است که زبان آموزان را از مراجعه به کتابهای Vocabulary بی نیاز می کند. بهره گیری از آهنگ های روز در راستای تقویت مهارت شنیداری زبان آموزان از دیگر نقاط جذاب این شیوه آموزشی است. با وجود اینکه نویسندگان این شیوه توجه ویژه ای معطوف تمام مهارتها نموده اند، اما با اختصاص دادن یک بخش خاص به تمرین تلفظ به سبکی بسیار جذاب، در راستای تقویت مهارت گفتاری کوشش ویژه نموده اند.

از نقاط قوت این شیوه آموزشی که آن را به حق از سایر متدها متمایز می کند توجه نویسندگان به زبان روزمره‌ی انگلیسی است که در قالب آموزش فعلهای دو قسمتی و اصطلاحات روزمره هم در کتاب و هم در لینکهای مطالعه در وب سایت قرار داده شده است. بدین وسیله زبان آموزان قادر خواهند بود زبان انگلیسی را به صورت واقعی بیاموزند و به درستی به کار گیرند و بدین ترتیب در صورت قرار گرفتن در محیط های انگلیسی زبان قادر خواهند بود به خوبی نیازهای ارتباطی خود را برطرف کنند.

کلاسهاي عادي ترميک

کلاسهای 3 روز در هفته: بر اساس شیوه های آموزشی استاندارد این سری از کتاب ها در 17 ترم عادی ارائه می شوند که به صورت يك روز در ميان ( زوج يا فرد ) در ساعات مختلف برگزار مي شوند. كلاس‌ها در بازه‌هاي 90 دقیقه ای تشکيل مي‌شود که هر ترم كلاس هاي ترميك حدود 6 الی 7 هفته طول مي كشد.

کلاس های 2 روز در هفته:

در سیستم آموزشی پارس کلاسهای 2 روز در هفته در روزهای یکشنبه و سه شنبه یا شنبه و چهارشنبه تشکیل می شوند. مدت زمان هر دوره 9 هفته می باشد.

دوره های kumquat:

زبان آموزان باید پس از اتمام هر کتاب در دوره های ترمیک موسسه جهت تقويت دانش زباني و مرور اطلاعات خود ، در کلاس هاي مذکور شرکت نمايند. مدت زمان اين کلاس ها یک دوره ی 10 جلسه اي مي باشد و تمرکز اصلی این دوره بر روی دانش گفتاری زبان آموزان می باشد.

کلاس های 2 روز در هفته:

در سیستم آموزشی پارس کلاسهای 2 روز در هفته در روزهای یکشنبه و سه شنبه یا شنبه و چهارشنبه تشکیل می شوند. مدت زمان هر دوره 9 هفته می باشد.

دوره

محتوای آموزشی

تعداد جلسات

مدت دوره (ساعت)

سطح

American ENGLISH FILE   Starter

AEF 1

Unit 1 to 6

18

27

Elementary

AEF 2

Unit 7 to 12

18

27

Elementary

American ENGLISH FILE 1

AEF 3

Unit 1 to 4

18

27

High-beginner

AEF 4

Unit 5 to 8

18

27

High-beginner

AEF 5

Unit 9 to 12

18

27

High-beginner

KAMQUAT 1                          Speaking

American ENGLISH FILE 2

AEF 6

Unit 1 to 4

18

27

Pre-intermediate

AEF 7

Unit 5 to 8

18

27

Pre-intermediate

AEF 8

Unit 9 to 12

18

27

Pre-intermediate

KAMQUAT 2                          Speaking

American ENGLISH FILE 3

AEF 9

Unit 1 to 4

21

32

Intermediate

AEF 10

Unit 5 to 7

18

27

Intermediate

AEF 11

Unit 8 to 10

18

27

Intermediate

KAMQUAT 3                          Speaking

American ENGLISH FILE 4

AEF 12

Unit 1 to 4

21

32

Upper-intermediate

AEF 13

Unit 5 to 7

18

27

Upper-intermediate

AEF 14

Unit 8 to 10

18

27

Upper-intermediate

KAMQUAT 4                          Speaking

American ENGLISH FILE 5

AEF 15

Unit 1 to 4

21

32

Advanced

AEF 16

Unit 5 to 7

18

27

Advanced

AEF 17

Unit 8 to 10

18

27

Advanced

KAMQUAT 5                          Speaking