شیوه آموزش در پارس

کیفیت آموزشی موسسه

شیوه تدریس در پارس مبتنی بر "Communicative Method" است که تمرکز آن بر روی تقویت چهار مهارت اصلی (Speaking, Listening, Reading, and Writing) می باشد. باید خاطر نشان شد تنها زمانی به راحتی می توانید انگلیسی صحبت کنید که به خوبی بر این چهار مهارت تسلط داشته باشید.

سیستم آموزش زبان در پارس بر پایه جدیدترین یافته های متخصصان آموزش زبان بوده و تلاش ما بر این است که با بهره گیری از اساتید مجرب و جدیدترین منابع آموزشی، محیطی کاملا آموزشی و مفرح را برای زبان آموزان عزیز فراهم آوریم. کلیه امتحانات پایان ترم موسسه زبان های خارجه پارس از مجموعه آزمون های استاندارد انتشارات آکسفورد می باشد که توسط کارشناسان Testing طراحی شده و همواره مورد بازبینی و ویرایش قرار می گیرند. طراحی این آزمون ها به صورتی است که ارزیابی دقیقی از آموخته های زبان آموز در هر یک از مهارتها در اختیار اساتید قرار می دهد و کادر آموزشی همواره می تواند برنامه آموزشی را بر اساس نیاز زبان آموزان در هر یک از مهارتها مورد بازبینی قرار دهد.

به منظور فراهم آوردن زمینه لازم جهت تقویت چهار مهارت اصلی، هر درس در دوره بزرگسالان بر یک موضوع خاص تمرکز دارد و شما را با موقعیت های مختلف آشنا می سازد. اساتید مجرب شما نیز با انتخاب موضوعات جالب به بحث و گفتگو بهتر شما در کلاس کمک می کنند. همچنین، در طی روند فراگیری زبان شما می توانید با فرهنگها و آداب و رسوم ملل مختلف آشنا شوید.

علاوه بر حضور فعال در بحث های آزاد در کلاس، زبان آموزان قادر خواهند بود که دانش گفتاری خود را با شرکت در فعالیت های گروهی تقویت کنند و با یادگیری تلفظ صحیح لغات، تقویت دانش لغوی، دستور و ساختار جملات می توانند به شیوه صحیح و مناسب معنی مورد نظر خود را بیان کنند.

واحد آموزش پارس بر آنست که همواره جدیدترین و کارآمد ترین کتب آموزشی را برای تدریس در کلاسها انتخاب کند. از ابتدای سال 1394 برای دوره بزرگسالان سری کتابهای American English File ویرایش جدید، از Starter تا Advanced مورد استفاده قرار می گیرند و در سطح کودکان و نوجوانان کتابهای First Friends و Family & Friends ویرایش جدید تدریس می شوند. همچنین کتابهای Alter ego و choé برای تدریس در واحد فرانسه انتخاب شده اند و در دوره های آمادگی آزمون آیلتس از جدیدترین منابع و شیوه های آموزشی حهت تضمین موفقیت داوطلبان استفاده می شود. کتب جانبی مورد استفاده در دوره های بزرگسالان نیز شامل سری داستان های Penguin Readers جهت تقویت مهارت خواندن و کتابهای Oxford Word Skills جهت تقویت دانش لغوی زبا آموزان می باشند.