تدریس نیمه خصوصی انگلیسی

در کلاس های نیمه خصوصی انگلیسی موسسه زبان های خارجه پارس برای افزایش قدرت یادگیری دانشجویان و آموزش سریع انگلیسی تعداد دانشجویان در کلاس ها بین 2 الی ۵ نفر می باشد. این کار دلایل زیادی دارد از جمله:

1. یادگیری زبان انگلیسی در مدت زمان کمتر

2. ارائه زمان بیشتر به دانشجویان برای ارتقای مهارت های مکالمه

3. توجه بیشتر مدرس به مشکلات آموزشی زبان آموزان و رفع آنها

4. فضای بهتر در کلاس و تمرکز بیشتر بر روی مباحث ارائه شده

5. اراِئه مشاوره ی آکادمیک به صورت منظم

6. برگزاری آزمون کیفیت سنجی حهت سنجش میزان پیشرفت مطابق با استانداردهای بین المللی

دوره های میراکل (تحت نظارت استاد کاظمی)

کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی زبان انگلیسی در موسسه زبان پارس با هزینه ای بسیار مناسب و با کیفیتی فوق العاده صورت می گیرد. روش تدریس زبان انگلیسی در مرکز آموزش زبان پارس برای دوره های متفاوت یرنامه های ویژه و خاصی را در بر می گیرند. این دوره ها می توانند شامل موارد زیر باشند:

1. کلاس های مکالمه انگلیسی

2. کلاس های مکالمه فوق فشرده انگلیسی ( یک الی دو ماهه)

3. کلاس های تک مهارتی انگلیسی

تدریس خصوصی

تدریس خصوصی زبان انگلیسی از آنجا که می تواند در مدت زمان بسیار کم زبان آموزان را برای اهداف خود آماده نماید یکی از موثرترین راه ها برای آموزش زبان انگلیسی است. در تدریس خصوصی موسسه زبان های خارجه پارس کار به صورت کاملا علمی پیش می رود که نتیجه آن پیشرفت فوق العاده زبان آموزان در این کلاس هاست. برای ثبت نام در دوره های خصوصی زبان انگلیسی و کسب بهترین روش آموزش زبان انگلیسی می توانید از طریق سامانه اقدام نمایید.

بهره گیری از جدید ترین کتاب های آموزشی و ارائه منظم مشاوره آکادمیک باعث افزایش بهره وری کلاس های نیمه خصوصی موسسه زبان های خارجه پارس می شود. کلاس هاس نیمه خصوصی در تمامی سطوح و برای تمامی اهداف آموزشی برگزار می شوند. برای ثبت نام در دوره های خصوصی زبان انگلیسی و کسب بهترین روش آموزش زبان انگلیسی می توانید از طریق سامانه اقدام نمایید.

برای ثبت نام در این دوره می توانید از طریق سامانه اقدام نمایید.