شاهین قربانی

شاهین قربانی، عضو هیات علمی دانشگاه و دارای مدرک کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی و سوپروایزر موسسه زبان های خارجه پارس می باشد. ایشان دارای مدرک از دانشگاه آکسفورد در برنامه ریزی درسی دوره های  American English File می باشند و بر اجرای دقیق این دوره ها نظارت دارند. تجربه فوق العاده در ارائه طرح درس، انضباط کاری و انگیزه  مثال زدنی از دیگر ویژگیهای وی می باشد. ایشان همچنین سوپروایزر دوره ها ی آیلتس و از مدرسین این دوره با مدرک آیلتس 8.5 می باشند.

فرخ حیدری

فرخ حیدری، عضو هیات علمی دانشگاه و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه تهران و دانشجوی دکتری آموزش زبان انگلیسی در دانشگاه شهید چمران اهواز می باشد. پس از اخذ مدرک آیلتس با نمره 8.5 در سال 1389 وی همکاری خود را با دپارتمان آیلتس موسسه زبان های خارجه پارس آغاز کرد و هم اکنون به عنوان مدرس در این دپارتمان مشغول به فعالیت می باشد. توانایی بالا در انتقال مفاهیم به زبان آموزان و مدیریت کلاس و بکارگیری مدرن ترین شیوه های آموزشی جهت آماده سازی و موفقیت داوطابان در آزمون آیلتس از ویژگیهای وی می باشد.

محمود منیعاتی

محمود منیعاتی دارای دکترای آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه شهید چمران اهواز و عضو هیات علمی این دانشگاه می باشد. همکاری ایشان با موسسه زبان های خارجه پارس از سال 1390 به عنوان مدرس دوره های آیلتس آغاز و تاکنون نیز ادامه دارد. ایشان سوپروایزر دوره های MSRT و MHLE و همچنین دوره های آمادگی جهت آزمون کارشناسی ارشد و دکتری رشته آموزش زبان انگلیسی در موسسه پارس می باشند.  موفقیت زبان آموزان ایشان در آزمون آیلتس، تافل و دیگر آزمونها بیانگر تعهد، نبوغ و تلاش مثال زدنی وی می باشد.

مهیار فروزش

مهیار فروزش مدرس دانشگاه و دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته آموزش زبان انگلیسی می باشد. ایشان از سال 1389 به عنوان مدرس دوره های بزرگسالان و آیلتس با موسسه زبان های خارجه پارس همکاری داشته است. وی همچنین دارای مدرک آیلتس با نمره 8.5 می باشد و از ابتدای سال 1394 به عنوان مشاور دوره های آیتس پارس مشغول به فعالیت می باشد. تمرکز بر تقویت دانش لغوی زبان آموزان، تسلط بر مفاهیم درسی و نظارت دقیق بر روند پیشرفت زبان آموزان از ویژگیهای بارز وی می باشد.

حامد ذبیح

حامد ذبیح دانشجوی کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی دانشگاه شهید چمران اهواز می باشد و از سال 1390 همکاری خود را در دوره بزرگسالان با موسسه زبان های خارجه پارس آغاز کرده است. هوش و استعداد ذاتی وی باعث شد که در مدتی کوتاه به یکی از اساتید مجرب این موسسه تبدیل شود. استفاده از جدید ترین منابع آموزشی جهت تقویت دانش گفتاری و شنیداری زبان آموزان و انجام فعالیتهای گروهی بسیار در کلاس از ویژگیهای وی می باشد.  

سهیل امام

سهیل امام از ابتدای سال 1393 در تدریس دوره های بزرگسالان با موسسه زبان های خارجه پارس همکاری داشته و از فارغ التحصیلان نخبه دانشگاه شهید چمران اهواز می باشد. ایشان دارای مدرک پیشرفته تدریس زبان انگلیسی از دانشگاه پونا هندوستان و مدرک تافل از موسسه علوم و فنون کیش در تهران می باشد. برخورداری از بیانی شیوا، خلاقیت و نوآوری در شیوه های آموزشی و ایجاد انگیزه و مشارکت در روند یادگیری زبان، وی را در زمره برترین اساتید موسسه زبان های خارجه پارس قرار داده است.

فرناز اسکندری

فرناز اسکندری دانشجوی کارشناسی دانشگاه شهید چمران اهواز و از مدرسین دوره های کودکان و نوجوانان در موسسه زبانهای خارجه پارس می باشد. برنامه ریزی دقیق درسی، استفاده از جدیدترین منابع آموزشی تصویری، نظارت بر فعالیت های خارج از کلاس زبان آموزان، و فراهم آوردن محیط آموزشی شاداب جهت یادگیری هر چه بهتر زبان آموزان از ویژگیهای برجسته وی می باشد.

همکاری با آموزشگاه زبانهای خارجه پارس

همکار و استاد گرامی ، جهت همکاری با آموزشگاه زبان پارس فرم مربوط به اساتید را، تکمیل نمایید.


همکاری با پارس